O nás

Nabízíme kvalitní potravinové doplňky značky KAMATE. Vydáváme publikace zaměřené na tematiku přírodní a celostní medicíny. Zaměřujeme se na další vzdělávání dospělých v oblasti přírodní a celostní medicíny v rámci Školy celostní a přírodní medicíny KAMATÉ.

V rámci naší činnosti Vám představujeme

  • Aloe vera KAMATE
  • Tělové svíce KAMATE
  • Vydavatelství a nakladatelství KAMATÉ
  • Školu celostní a přírodní medicíny KAMATÉ
logo_kamate_obal.jpg

KAMATÉ, s.r.o.

Působíme na trhu od roku 2010. Zaměřujeme se na další vzdělávání dospělých v oblasti přírodní a celostní medicíny v rámci Školy celostní a přírodní medicíny KAMATÉ. Nabízíme možnosti prezenčního (Praha, Brno, Plzeň, České Budějovice, Ostrava) i online studia. Propojujeme znalosti klasické a přírodní medicíny v rámci mnoha nabízených studijních oborů a tím tedy i soběstačnost každého člověka v rámci péče o své zdraví.

Provozujeme vydavatelství a nakladatelství specializující se na tematiku přírodní medicíny, celostní medicíny, psychosomatiky, duchovní medicínu. Studijní literaturu, učební texty ke studiu na naší škole, i další odbornou literaturu zaměřenou na celostní a přírodní medicínu, vydáváme pod vlastním vydavatelstvím a nakladatelstvím KAMATÉ. Cílem vydavatelství je podporovat dostupnost informací a odborné literatury v oblasti celostní a přírodní medicíny široké veřejnosti.

V roce 2023 jsme založili značku potravinových doplňků KAMATE. Jako první jsme uvedli na trh produkt Aloe vera KAMATE a v roce 2024 kvalitní tělové svíce ze včelího vosku a přírodního plátna.

Těšíme se na další rozšiřování naší nabídky.


Děkujeme za Vaši podporu! 
Váš tým KAMATE

Zdroj dynamické sekce: O nás (Fotogalerie)